فعالیت خود را با ثبت دامنه آغاز کنید!

ورود به ناحیه کاربری
آدرس ایمیل:

رمز عبور:

ثبت نام
نویسنده : admin , موضوع :اخبار , خدمات, نوشته شده در: ۶ فرو۱۳۹۵

با سلام و احترام خدمت همه کاربران سایت آدُروب؛

به اطلاع می رساند در سال ۹۵ شرکت آدُروب همکاری خود را با شرکت آی پی ایرانی آغاز نموده است.خدمات شرکت آی پی ایرانی به شرح زیر می باشد:

سیستم جدید افزایش بازدید

ای پی ایرانی مفتخر است سیستم جدید افزایش رتبه الکسا و پیج رنک گوگل را معرفی نماید

کسب درآمد رایگان

آی پی ایرانی یک سیستم کسب درآمد با پرداخت واقعی و تضمینی و با کمترین اتلاف زمان برای کاربران می باشد

بهبود رتبه الکسا

با کمک سیستم افزایش بازدید ما در طول یک یا چند ماه صفحات اول گوگل را تصاحب نمایید

ما چکار می کنیم؟

آی پی ایرانی یک وبسایت افزایش بازدید، بهبود رتبه الکسا و بالا بردن ترافیک وبسایت ها با بهترین روش می باشد به گونه ای که در بهبود رتبه الکسای سایت ها تاثیر چشم گیری خواهد داشت. تاثیر این روش در یک بازه ۷ تا ۱۴ روزه قابل مشاهده می باشد.

وبسایت آی پی ایرانی در راستای رسیدن به اهداف خود از دو گروه کاربری بهره می برد، گروه اول کاربرانی که به کسب درآمد بصورت تضمینی و بدون نیاز به حضور دائمی و با استفاده از یک مرور گر می پردازند و گروه دوم کاربرانی که جهت افزایش ترافیک وبسایت، کاهش رتبه الکسا و افزایش بازدید وبسایت ها از بازدید های واقعی کاربران ما بهره مند می گردند. امید است بتوانیم با ارائه بهترین خدمات، رضایت شما را جلب نماییم.

در صورتی که هدف شما از ثبت نام در سایت ما، بهبود رتبه الکسای سایت خود است بایستی بعد از ثبت نام، ابتدا از طریق گزینه “شارژ حساب” موجودی خود را افزایش دهید و سپس از طریق گزینه “افزودن سایت” سایت خود را اضافه نمائید. بعد از افزودن سایت، سایت شما توسط مدیریت بررسی شده و در صورت رعایت قوانین، تایید می شود و وارد چرخه بازدیدگیری می گردد.


آی پی ایرانی

تبریزی گفته :

داستان این سیستم چیه

admin گفته :

متاسفانه این سیستم از طرف ما لغو شده است.
شما می توانید از سیستم پاپ آپ atesbr.ir استفاده کنید.