فعالیت خود را با ثبت دامنه آغاز کنید!

ورود به ناحیه کاربری
آدرس ایمیل:

رمز عبور:

ثبت نام

خدمات آدُروب به شرح زیر می باشد:

هاست لینوکس:

در این بخش هاست های لینوکس با شروع حجم ۵۰مگابایت تا ۱ گیگابایت قرار دارد که قیمت آنها از ۱۵۰۰ تومان تا ۴۵۰۰ تومان بصورت ماهیانه می باشد.برای سفارش و یا اطلاعات تکمیلی کلیک کنید.

هاست لینوکس چهار ستاره
هاست لینوکس سه ستاره
هاست لینوکس دو ستاره
هاست لینوکس یک ستاره

تبلیغات در گوگل:

خدمات تبلیغات در گوگل آدُروب از مرداد ماه آغاز شد و در این بخش شما می توانید سایت خود را بصورت تبلیغات کلیکی در گوگل تبلیغ کنید که از لحاظ ارتقاء پیج رنک بسیار به سایت شما کمک می کند و همچنین باعث قرار گیری سایت شما در صفحات اول می شود.شروع قیمت این سرویس از ۸۷۰۰۰ تومان تومان می باشد.برای اطلاعات تکمیلی کلیک کنید.

تبلیغات در گوگل

بک لینک:

بخش بک لینک به منظور قرار گیری سایت شما در صفحات اول گوگل،بهبود رتبه الکسا،افزایش رتبه سایت و … افتتاح شده است.در این بخش شما می توانید پکیج های مختلفی را به تناسب وضعیت مالی ، میزان قرارگیری در صفحات اول گوگل و رقابت کلمه کلیدی شما در اینترنت انتخاب نمایید.برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

بک لینک

بانک ایمیل سال ۹۴:

در این بخش تازه ترین ایمیل های فعال اصناف و کاربران سایت های مختلف جهت ارسال ایمیل تبلیغاتی و معرفی کسب و کارهای شما جمع آوری شده است.علاوه بر ایمیل ،شما می توانید از نرم افزارهای ارسال ایمیل در داخل پکیج استفاده نمایید.هزینه این پکیج فقط ۲۹۰۰۰ تومان می باشد.برای اطلاعات تکمیلی و خرید کلیک کنید.

بانک ایمیل سال 94

ثبت دامنه:

ثبت دامنه آدُروب از مزایای خاصی نسبت به شرکت های دیگر برخوردار است.قیمت پایین ثبت دامنه های آی آر و دات کام و مابقی دامنه های موجود در جهان از مزایای این بخش می باشد.برای اطلاع از قیمت و ثبت دامنه کلیک کنید.

ثبت دامنه

کارت شارژ:

بخش شارژ آدُروب با سایر سایت های فروش شارژ تفاوت دارد و این تفاوت نیز در قیمت شارژ می باشد.شما می توانید شارژ را با قیمتی پایین تر نسبت به مبلغ شارژ دریافت کنید.برای خرید شارژ لطفاً کلیک کنید.

فروش آنلاین شارژ